ساخت سوئیچ خودرو چری تیگو ۷در محل

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوییچ مدیران خودرو در:

ساخت سوئیچ خودرو چری تیگو 7 در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

درباره چری تیگو 7:

چری تیگو نوعی خودرو است که از سال ۲۰۰۵ توسط گروه چری عرضه می‌شود. نسخه اولیه این خودرو چری تیگو ۳ بود که در سال ۲۰۱۰ فیس لیفت شد و در نوامبر سال ۲۰۱۳ خودروی چری تیگو ۵ عرضه شد.

چری تیگو امکان دارد که یکی از موارد زیر باشد:

چری تیگو ۳ ایکس (در ایتالیا با نام دی‌آر۳، در برزیل و شیلی با نام چری تیگو ۲ و در ایران با نام ام‌وی‌ام ایکس۲۲ عرضه می‌شود)
چری تیگو ۵ ایکس (در شیلی با نام چری تیگو ۴ عرضه می‌شود)
چری تیگو ۳ (چری تیگو اصلی)
چری تیگو ۵ (در شیلی با نام گرند تیگو عرضه می‌شود)
چری تیگو ۷
چری تیگو ۸

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com