ساخت سوئیچ خودرو سیتروئن سی۵ در محل

۱۳۹۹/۰۱/۲۳ توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوئیچ سایپا در:

ساخت سوئیچ خودرو سیتروئن سی۵ در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

درباره سیتروئن سی۵:

سیتروئن سی ۵ (به فرانسوی: Citroën C5) یک خودروی خانوادگی متوسط است که توسط کمپانی سیتروئن در دو نسل، نسل اول بین سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ و نسل دوم بین سالهای ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ در فرانسه تولید گردید. نسل دوم این خودرو در خط تولید چین و مخصوص بازار چین هنوز در حال تولید می‌باشد. نسل اول سیتروئن سی۵ برای سیستم تعلیق از نسل سوم سیستم تعلیق فعال هیدراکتیو سیتروئن استفاده می‌کردند. در نسل دوم سیتروئن سی۵ علاوه بر سیستم هیدراکتیو۳ امکان انتخاب سیستم تعلیق معمولی غیرفعال به‌صورت فنربندی نیز ممکن بود. مدلهای تولید چین نسل دوم سی۵ همگی دارای سیستم تعلیق فنربندی می‌باشند و تولید سیستم تعلیق هیدراکتور۳ در سال ۲۰۱۷ پس از توقف تولید سی۵ نسل دوم در فرانسه برای همیشه متوقف شد. نسل سوم این خودرو با نام Citroën C5 III قرار است از سال ۲۰۲۰ با پلت فرم EMP2 پی‌اس‌ای عرضه شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com