ساخت سوئیچ خودرو بنز جی ال سی در محل

۱۴۰۰/۰۷/۲۰ توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوئیچ بنز در:

ساخت سوئیچ خودرو بنز جی ال سی در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند:

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

درباره بنز جی ال سی:

خودروی بنز جی ال سی در دو نوع SUV و Coupe (کوپه) تولید می شود. مدل کوپه ی مرسدس بنز GLC هشت سانتیمتر کشیده تر و چهار سانتیمتر کوتاه تر از مدل SUV آن است. تمام امکانات مدل C و E در مدل GLC بکار رفته است. در بخش ایمنی هم این خودرو شامل 9 کیسه هوا در همه قسمت های اتاق است، همچنین صندلی هوشمند جلو مجهز به سیستمی است که کودک را تشخیص داده و از طریق آلارم به راننده هشدار می دهد. سیستم هشدار دهنده نقاط کور جاده، سیستم غیر فعال سازی کیسه های هوا، سیستم کمک پارک فعال، کروز کنترل، سیستم پراکنش رایحه و عطر و چندین نوع سیستم قدرتمند دیگر از امکانات این مدل است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com