ساخت سوئیچ خودرو تیبا ۲ هاچبک EX در محل

2022/02/15 توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوئیچ سایپا در:

ساخت سوئیچ خودرو تیبا 2 هاچبک EX در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند:

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

درباره تیبا 2 هاچبک EX:

در نمای جلوی تیبا 2 EX چراغ‌ها به صورت مثلثی شکل طراحی شده‌اند و یک جلوپنجره کوچک میان چراغ‌های جلو قرار گرفته است. همچنین این جلوپنجره بخشی از کاپوت خودرو است. سپر تیبا 2 EX طراحی ساده و بدون زرق و برقی دارد و به صورت یکپارچه قرار دارد. دو مه‌شکن دایره‌ای شکل نیز در دو طرف سپر جا خوش کرده‌اند. خطوط طراحی متعددی نیز روی کاپوت تیبا 2 EX قرار دارند که باعث شده‌اند تا این خودرو عضلانی به نظر برسد.

به نمای جانبی این خودرو که می‌رسیم طراحی ساده و بدون آلایشی را شاهد هستیم. پنجره درب‌ها بزرگ طراحی شده‌اند و شیشه درب عقب نیز به صورت دو تکه قرار دارد. یک خط نه چندان تیز از انتهای چراغ عقب شروع شده و با گذشتن از پایین دستگیره درب‌ها تا سپر جلو کشیده شده است. خط منحنی دیگری نیز روی گلگیر و درب عقب جا خوش کرده است.

نمای عقب تیبا 2 EX نسبت به دیگر بخش‌های خودرو از طراحی بهتری برخوردار است. چراغ‌ها طراحی چهار ضلعی با ظاهری کمی کشیده و به صورت یک تکه قرار گرفته‌اند. درب صندوق تیبا 2 EX به صورت زاویه دار طراحی شده و در بالاترین قسمت آن نیز یک باله ساده قرار دارد که میزبان چراغ سوم ترمز خودرو است. روی درب صندوق دو خط موازی در پایین و وسط و همچنین یک خط زاویه‌دار روی سپر قرار گرفته‌اند که ظاهر این خودرو را از سادگی در آورده‌ است. سپر تیبا 2 EX بظاهر بزرگی دارد که در وسط آن نیز تنها یک مه‌شکن و در پایین‌ترین قسمت آن نیز محل نصب پلاک قرار دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com