ساخت سوئیچ خودرو پراید۱۳۱ در محل

۱۳۹۸/۱۱/۰۶ توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوئیچ سایپا در:

ساخت سوئیچ خودرو پراید131 در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

درباره پراید 131:

پراید پرفروش ترین خودرو در ایران می باشد که از سال 1372 و در انواع مدل ها توسط شرکت خودروسازی سایپا طراحی و در بازار عرضه می شود. پراید 131 یکی از مدل های پراید می باشد که هم اکنون در بازار موجود است. این خودرو در واقع همان فیس لیفت پراید صبا است که از سال 1389 جایگزین پراید صبا شده است و دارای مزایایی از جمله کیسه هوا و ترمز ضد قفل و فرمان هیدرولیک می باشد. البته در پراید 131 نسبت به مدل قدیمی برخی موارد حذف شده نیز وجود دارد مثل حذف زه روی در و سیستم صوتی. به طور کلی مشخصات پراید 131 با پراید صبا یکسان است مگر در مواردی خاص که این تغییرات به دلیل بهینه سازی مدل قدیمی می باشد ولی در حالت کلی در بسیاری از قطعات و سیستم ها مثل هم می باشند. از جمله لنت ترمز پراید 131 که هیچ تفاوتی با مدل قدیمی خود ندارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com