ساخت سوئیچ خودرو پژو ۲۰۶ در محل

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ توسط ساخت سوئیچ, ساخت سوییچ ایران خودرو در:

ساخت سوئیچ خودرو پژو 206 در محل یکی از خدمات وب سایت الو سوییچ می باشد.خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول:

نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم :

به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد .

دسته سوم :

قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم:

این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

تاریخچه پژو 206 :

در سال‌های نخست دهه ۱۹۹۰، شرکت پژو فرانسه بر آن شد تا به تدریج جایگزینی برای پژو ۲۰۵ پرآوازه خود بیابد به این دلیل که این خودروی کوچک و نیرومند دیگر برای پژو سودآور و ارزنده نبود.این شرکت به منظور جایگزینی ۲۰۵، راهبرد بی‌مانندی را دنبال کرد و تصمیم گرفت تا خودرویی جدید و در رده خودروهای کوچک و نیرومند را به نام پژو ۲۰۶ تولید کند تا بتواند بازار فروش مدل‌های ارزان‌تر از ۲۰۵ را به دست آورد.در واقع پژو تمایلی به آن نداشت که ۲۰۵ مابین پژو ۲۰۶ و ۳۰۶ قرار گیرد، بلکه در پی حذف تدریجی این خودرو بود. آنها اعتقاد داشتند با این روش مشتریان حق انتخاب یک خودروی کوچک‌تر یا بزرگ‌تر را خواهند داشت.متاسفانه این راهبرد برای پژو کارساز نبود. با توقف گام به گام ۲۰۵، خودروهای کوچک و نیرومند شرکت‌های رقیب مانند فورد فیستا و فولکس واگن به فروش خوبی دست یافتند و بر محبوب بودن خویش افزودند و اگر پژو رقیبی رو در رو برای این هماوردان نمی‌یافت، به سرعت بازار فروش خود را در این کلاس از دست می‌داد.در این هنگام خودروی کوچک ونیرومند تازه‌ای نیاز بود و ۲۰۶ در سال ۱۹۹۸ جایگزین دیرهنگام ۲۰۵ شد، جالب است که از همان ابتدای ورود، خریداران این خودرو برخی از نامداران همچون کارل ترنر و جیمی بارتون بودند.اگر چه نام ۲۰۶ نشانگر پیوستگی آن با ۲۰۵ است، برخی از منتقدین می‌گویند که این خودرو می‌بایست ۲۰۷ نامگذاری می‌شد. برای اینکه پژو آخرین نسل خودروهایش را در نیمه نخست دهه ۱۹۹۰ (۲۰۶ سال ۱۹۹۱، ۳۰۶سال ۱۹۹۳ و ۴۰۶ سال ۱۹۹۵) به بازار عرضه کرد.تولید جانشین ۲۰۶ یعنی پژو ۲۰۷ در سال ۲۰۰۶ آغاز شد و پژو اعلام کرد که تولید ۲۰۶ تا سال ۲۰۱۰ دنبال خواهد شد. تا سال ۲۰۰۸، پژو ۲۰۶ ده ساله، پرفروشترین خودروی پژو در همه زمان‌ها بود و پایان تولید آن در سال ۲۰۱۰ به معنی پایانی بر نسل ششم پژو پس از ۲۰ سال خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com